יום שבת, 4 בדצמבר 2010

Glee news

אני לא יודעת אם ידעתם, אבל המילה Glee באנגלית, פירושה שמחה, משהו שלצערי מאוד חסר לנו בסוף השבוע הזה.
כל אזור הכרמל היפה שאני מניחה שכולנו נפשנו בו, טיילנו בו וחלק מהקוראים גם בטח גרים בו – נשרף.
בנוסף לכך, גם במשפחתי היה אירוע מעציב (הבהרה: לא קשור לשריפה בכלל) וכך הפך חג האורים שלנו למאורע מלא באש מכלה וללא ניסים בכלל.

התכנון המקורי שלי לסופ"ש הארוך ולשבוע יחסית קל בלימודים היה לעדכן לפחות שני פוסטים, אחד על הפרק של גלי והשני על האנטומיה של גריי או רוק 30, אבל התוכניות השתנו ואין לי ממש מצב רוח. עם זאת, החלטתי לעדכן אתכם בכמה חדשות הנוגעות לסדרה גלי – Glee כי זה תמיד משמח ועושה טוב על הלב וזה משהו שאנחנו צריכים כרגע. אני חושבת שזה גם יעניין אתכם וגם בשבילי, זה פוסט יחסית קל לכתיבה. אז נמשיך לעדכונים…

Lea-michele-billaboard

ביום חמישי האחרון, בתאריך ה-02/12/10 ליה מישל זכתה בפרס "איום משולש" של Billboard בטקס נשים במוזיקה. הפרס הוענק בפעם הראשונה בטקס הבילבורד וליה זכתה בו על כשרון שירה, ריקוד ומשחק.
בנימה אישית – אני שמחה על כל פרס והכרה בכישרון של ליה מישל, אבל בינינו רקדנית היא לא ממש.

נאום הזכייה של ליה:

וראיון מהאירוע:

בנוסף, בראיון לעיתון האוסטרלי "הארלד סאן" אמר ריאן מרפי, יוצר הסדרה כי עד שנת 2012 הוא הולך להחליף את צוות השחקנים המקורי. כלומר דמויות מהעונה הראשונה יסיימו את ביה"ס ויעזבו את הסדרה. בין המשפטים שבהם הוא צוטט "בכל שנה אנחנו הולכים לאכלס קבוצה חדשה" (כדי שאנחנו הצופים, נתרגל אליהם ונלמד לאהוב אותם) ובנוסף "כשחלקם יסיימו את תקופתם בתיכון יהיו פרקים מלאי דמעות".
עצוב אך הגיוני, ברוב סדרות התיכון היוצרים בוחרים להמשיך לקולג' אבל אז בדר"כ שם הסדרה מאבדת כיוון והצופים לא מרוצים. ההחלטה להחליף את התלמידים באחרים מעניינת ויהיה נחמד אם היא תבוצע באופן מוצלח, כלומר אכן נשמח ונאהב את התלמידים החדשים מראש ויקפידו על תחלופה כל כמה שנים. (תלוי כמובן באורך הסדרה..)
לכתבה המלאה…

נמשיך לעוד חדשות, אתמול צוות השחקנים של גלי נחת בלונדון לכבוד הופעתם בתוכנית X Factor בפרק שישודר ב5 לדצמבר. כריס קולפר (המגלם את קורט) לא יגיע להופעה, הוא נשאר לעבוד בלוס אנג'לס.
יש כמה תמונות של צוות השחקנית נוחת בשדה התעופה בלונדון:

kevin-mchale-glee-london

naya-rivera-glee-london

Glee-group-london-airport

 

חדשות קצת עצובות, אחרי הפרק שישודר השבוע בתאריך ה07/12/10 גלי תצא לפגרה ותחזור עם פרק חדש רק בתאריך 06/02/11. המון זמן בלי גלי.

קצת פחות קשור לגלי, אבל עדיין. עדינה מנזל, ששיחקה את המאמנת של Vocal Adrenaline ואמה של רייצ'ל בעונה הראשונה מקבלת סדרת דרמה בערוץ ABC על אם חד הורית עם בת מתבגרת. האם נאלצת למלצר ולשיר בחתונות/בר מצוות לפרנסתה. נשמע כמו שילוב של "בנות גילמור" וגלי ביחד. אני וחברתי לילך כבר אמרנו שאם ליה מישל גם ככה עוזבת את גלי בקרוב, אולי כדאי שתלוהק בתור הבת של עדינה מנזל. בעיני, אי אפשר להתכחש לדמיון בין השתיים.

וקצת יותר קשור, אבל לא קשור אליכם. הזמנתי את העונה הראשונה של גלי בדיוידי וזה הגיע! האמת חברתי הדס הזמינה בשביל שתינו אז זה כרגע אצלה ואני משערת שזה יגיע אלי ביום שני. חדשות משמחות במיוחד.

עד כאן להפעם, נותר רק להודות לאתרים הבאים שסיפקו מידע, פרטים, תמונות וסרטונים:

מקווה שנהניתם ושהצלחתי לשפר במעט את מצב רוחכם או לפחות לחדש לכם.

2 comments:

  1. יאפ, עדיף על הארבעה חודשים של שנה שעברה, לא??
    האוס כבר יצא לפגרה של מלא זמן..:(

    השבמחק