יום חמישי, 15 בנובמבר 2012

אסקפיזם – פוסט מיוחד

אסקפיזם: הסחת דעת נפשית, באמצעות בידור או בילוי כלשהו, במטרה "לברוח" ממצבים שנתפסים מלחיצים ולא נעימים במציאות היומיומי. (מקור: ויקיפדיה)

תכננתי לכתוב פוסט על דקסטר, באמת שאפילו התחלתי אותו אבל עם כל מה שהולך בפיד פייסבוק שלי אני בספק שמישהו באמת ירצה לשבת ולקרוא על הפרק שהיה כשרוב האנשים דבוקים לחדשות, רדיו וynet כל הזמן.

אני אוהבת לברוח מהמציאות, בגלל זה אני כ"כ אוהבת טלוויזיה. הטלוויזיה מאפשרת לי להיכנס לעולם אחר ולחוות את הבעיות של הדמות לעומת הבעיות הממשיות שלי כשבפרק גם אם הן לא נפתרות מתקבל סיפוק בצורה כזאת או אחרת (אלא אם צופים בסמויה או משהו ואז מפסיקים לקראת סוף עונה 2 מייאוש ואף פעם לא ממשיכים). זאת הבחירה שלי אישית ואני יכולה להבין אם אחרים לא מבינים אותה. מה שמאפיין את הבריחה שלי בזמנים כמו היום הוא צפייה רדודה/שטחית. אני אוהבת לצפות בדברים שלא דורשים מאמץ ומספקים הרבה רגעי צחוק ושיהיה קצר ככל הניתן. כך קרה שהיום חזרתי הביתה ובמקום להשלים בערך 4 פרקי דרמה בסדרות שונות שמחכות לי בחרתי לראות שתי קומדיות – Go On ו New Girl.

החלטתי, במקום לפרסם פוסט על סדרה, לאפשר גם לכם לברוח בריחה קצרה, קלילה ולא מחייבת ולשים סרטונים מרחבי הרשת שעושים קצת טוב על הלב.
ממש היום עלה לרשת סרטון הפלאשמוב המשעשע הזה של הצוות והשחקנים של המפץ הגדול:

לפני יומיים מדונה הופיעה בניו יורק והפתיעה את המעריצים שלה עם האורח הבא:
עכשיו לקטע מהתוכנית של אלן דג'נרס – זה כבר ישן האמת, מאפריל אבל נתקלתי בזה אתמול וזה ממש הצחיק אותי. היא מראה תמונות שאנשים מהקהל שלה פרסמו כציבוריות בפייסבוק וגורמת להם להתחרט על זה:
אחד לפני הסוף – הטריילר המילולי לסרט איירון מן 3
ואחרון חביב – זאת אומנם פרסומת למסכי LG אבל אחת ממש מוצלחת:

זהו. זה כל הסרטונים להיום. מקווה שעזרתי לכם קצת לברוח ולצחוק משטויות ואם לא אז שלכל הפחות לא הכעסתי אף אחד. מאחלת לכולנו תקופה כמה שיותר קלה ונעימה בהתחשב בנסיבות.

3 תגובות: